Social Auth (4.1.2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Desc
ru: По убыванию

en: Role
ru: Роль

en: Provider
ru: Поставщик

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Connected
ru: Подключено

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Additional data
ru: Дополнительные данные

en: Plugin ID
ru: ID плагина

en: Broken/Missing
ru: Повреждён/Отсутствует

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет @label.
