Social Auth (4.1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha
