Social Auth (4.1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Changed
th: เปลี่ยน
