Social Auth (4.1.2) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Desc
uk: Спад

en: Role
uk: Роль

en: Provider
uk: Постачальник

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Network
uk: Мережа

en: Connected
uk: З'єднано

en: Social
uk: Суспільний

en: Asc
uk: Зрост

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Additional data
uk: Додаткові дані

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: Broken/Missing
uk: Пошкоджено/Втрачено

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.
