Social Auth (4.2.0-beta1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Client ID
da: Klient ID

en: Desc
da: Faldende

en: Role
da: Rolle

en: Provider
da: Udbyder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Additional data
da: Yderligere data

en: Broken/Missing
da: Defekt/Mangler

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
