Social Auth (4.2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Role
jv: Parāgā

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
