Social Auth (4.2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Desc
lv: Dilst.

en: Role
lv: Loma

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
