Social Auth (4.2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Role
pa: ਰੋਲ
