Social Auth (4.2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
