Social Auth (4.2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Broken/Missing
ta: உடைந்த / காணாமல்
