Social Auth (4.2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
