Social Auth (4.2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Role
fi: Rooli

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Broken/Missing
fi: Rikkinäinen/Puuttuva
