Social Auth (4.2.0-beta2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Role
he: תפקיד

en: Provider
he: ספק

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Broken/Missing
he: לא תקין/חסר

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
