Social Auth (4.2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Role
hy: Դեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
