Social Auth (4.2.0-beta2) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Default
id: Bawaan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: All
id: Semua

en: Client ID
id: ID Klien

en: Role
id: Peran

en: Provider
id: Penyedia

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Changed
id: Berubah

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Additional data
id: Data tambahan

en: Plugin ID
id: ID Plugin

en: Broken/Missing
id: Rusak/Hilang

en: There are no @label yet.
id: Belum ada @label.
