Social Auth (4.2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд
