Social Auth (4.2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
