Social Auth (4.2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Role
ar: الدور

en: Provider
ar: المزود

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Broken/Missing
ar: معطوب/مفقود

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
