Social Auth (4.2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Role
bs: Uloga

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
