Social Auth (4.1.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Role
fa: نقش

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Broken/Missing
fa: شکسته/مفقود

en: There are no @label yet.
fa: هنوز @label وجود ندارد.

en: Social Auth Profiles
fa: پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی

en: Manage Social Auth Profiles
fa: اداره پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی

en: Social auth profiles
fa: پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی

en: Administer social auth profiles
fa: مدیریت پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی

en: Administer social auth profiles.
fa: مدیریت پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی.

en: Social Auth profiles
fa: پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی
