Social Auth (4.2.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Role
is: Leiklutur
