Social Auth (4.2.0-beta2) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: User
it: Utente

en: User ID
it: ID utente

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Role
it: Ruolo

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Sort by
it: Ordina per

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Plugin ID
it: ID del plugin

en: Broken/Missing
it: Rotto/Mancante

en: There are no @label yet.
it: Non ci sono ancora @label.
