Social Auth (4.2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Role
nn: Rolle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
