Social Auth (4.2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Role
oc: Ròtle

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
