Social Auth (4.2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi
