Social Auth (4.2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Role
sr: Улога

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
