Social Auth (4.2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Role
tr: Rol

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Social
tr: Sosyal

en: Asc
tr: Artan

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği

en: Broken/Missing
tr: Bozuk/Eksik

en: There are no @label yet.
tr: Henüz @label yok.
