Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: مستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Changed
ar: تم التغير
