Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: N/A
az: Yox

en: Changed
az: Dəyişdi
