Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: N/A
ca: No aplica

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Expires
ca: Expira

en: Changed
ca: Canviat

en: Attempts
ca: Intents
