Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Expires
cs: Expiruje

en: Changed
cs: Změněno

en: Attempts
cs: Pokusy
