Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Email subject
da: Email emne

en: Expires
da: Udløber

en: Email body
da: Email indhold

en: Changed
da: Ændret
