Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Unknown
de: Unbekannt

en: User
de: Benutzer

en: Created
de: Erstellt

en: N/A
de: n. v.

en: Email subject
de: E-Mail-Betreff

en: Expires
de: Läuft ab

en: Email body
de: Textkörper der E-Mail

en: Changed
de: Geändert

en: Email Settings
de: E-Mail-Einstellungen

en: Resend code
de: Code noch einmal versenden

en: Resend verification code
de: Bestätigungscode erneut senden
