Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Expires
el: Λήγει

en: Changed
el: Τροποποιημένο
