Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Unknown
es: Desconocido

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: N/A
es: N/D

en: Email subject
es: Asunto del correo electrónico

en: Expires
es: Expira

en: Email body
es: Cuerpo del correo electrónico

en: Changed
es: Modificado

en: Email Settings
es: Configuración de correo electrónico

en: Attempts
es: Intentos

en: Resend code
es: Reenviar código

en: verification
es: comprobación
