Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: N/A
et: Puudub

en: Changed
et: Muudetud

en: Email Settings
et: E-posti sätted
