Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: N/A
fa: هیچ

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Email Settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی
