Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Email Settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Attempts
fi: Yritykset
