Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Email subject
fr: Sujet du courriel

en: Expires
fr: Expire

en: Email body
fr: Corps du courriel

en: Changed
fr: Modifié

en: Email Settings
fr: Paramètres des courriels

en: Attempts
fr: Tentatives
