Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: N/A
gl: N/D

en: Changed
gl: Cambiado

en: verification
gl: comprobación
