Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: N/A
he: -ללא-

en: Changed
he: השתנה
