Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Created
hi: निर्मित

en: N/A
hi: एन / ए

en: Changed
hi: बदल गया
