Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: N/A
hr: N/D

en: Expires
hr: Ističe
