Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Expires
hu: Lejár

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: Changed
hu: Módosítva

en: Email Settings
hu: Email beállítások

en: Attempts
hu: Próbálkozások

en: Social
hu: Közösségi

en: Verification code
hu: Megerősítő kód

en: Resend code
hu: Kód újraküldése
