Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: N/A
id: T/T

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Changed
id: Berubah
