Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: N/A
is: Á ekki við

en: Expires
is: Fyrnist
