Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: N/A
it: N/D

en: Changed
it: Modificato

en: Attempts
it: Tentativi
