Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
ja: 不明

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Email subject
ja: 件名

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Changed
ja: 変更済

en: Email Settings
ja: メールの設定

en: Attempts
ja: 試み
