Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
