Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: N/A
lt: N/D

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Changed
lt: Pakeista
